UA +38(098)680-8374

Категорії

WooCommerce

1С услуги


WordPress – система управління сайтом, функціонал якої можна серйозно змінити за допомогою додаткових плагінів. Серед них є й плагіни для створення торгових майданчиків.

Незважаючи на стійке уявлення про виняткове призначення WordPress для блогів, на цій CMS вже давно можна зробити майже все, що потрібно. Причому, у багатьох випадках можна обійтися навіть без веб-програмування, просто можна підібрати хороший шаблон та підібрати необхідні плагіни.

Для створення інтернет-магазину, найбільш популярним варіантом є зв'язка WordPress + WooСommerce . Сам плагін є абсолютно безкоштовним, а спробувати його роботу можна вже на стандартній темі WordPress.

Що стосується установки та налаштування WooСommerce в інтернет можна знайти багато статей та інструкцій, але інформації про переваги створення інтернет-магазину на цьому зв'язці, набагато менше. Тому поговоримо саме про плюси:

  • Легкість інсталяції. Достатньо завантажити і активувати плагін, після чого додати кілька простих рядків у шаблон, щоб включити підтримку WooСommerce. Все, магазин запущено, і вже можна переходити до його налаштування;
  • Шаблони. Тим дизайну, що підтримують інтеграцію з плагіном, дуже багато, а їхня вартість близько $50-70. Більшість шаблонів справді прості, але, враховуючи невисоку вартість, розробникам це можна пробачити. Доробка шаблону в будь-якому випадку обійдеться в рази дешевше за його розробку "з нуля";
  • SEO-оптимізація. Як і в самому движку WordPress, у WooCommerce проблем з оптимізацією немає. ЧПУ, карта сайту, розмітка мета тегів (заголовки, описи, ключові слова) для кожної персональної сторінки, можливість підключення аналізу – все це є;
  • Просте додавання нових товарів та управління каталогом продуктів - теж безперечний плюс;
  • Юзабіліті. Каталог, картка товару та інші елементи інтернет-магазину на Woocommerce зрозумілі будь-якому користувачеві, оскільки все реалізовано досить просто;
  • Мультимовність. Woocommerce спочатку має вбудований переклад, причому серед вбудованих мов перекладу є російська та українська.
  • Розширення функцій. Для Woocommerce є безліч платних та безкоштовних доповнень. Наприклад, Wish List, варіативні товари, порівняння продуктів тощо. При потребі все це можна задіяти;
  • Безкоштовність. Для багатьох власників інтернет-магазинів цей фактор є вагомим аргументом, особливо якщо Ви ще не визначилися остаточно з товарним наповненням, і у Вас немає досвіду просування. У цьому випадку тандем WordPress + WooCommerce буде чудовим вибором для експериментів.

 

В той же час стандартно WooCommerce не має зв'язки з продуктами на платформі 1С:Підприємство, проте на нашому сайті є вирішення цієї проблеми.

Ми з радістю допоможемо виконати синхронізацію даних WooCommerce + 1С:Підприємство.

Всі клієнти
Наші клієнти
Відгуки клієнтів
Ім'я клієнта:
Vasiliy
Замовляв модуль синхронізації між Webasyst та 1С 8.2 КА ред. 1.1. Олег зробив усе якісно та вчасно. Модуль вартує своїх грошей. Якщо є потреба в подібному рішенні замовляйте, не пошкодуєте!
Ім'я клієнта:
Ilya Rezvih
Замовив модуль інтеграції Webasyst SS. Реалізовано весь необхідний функціонал, регулярні поновлення, професійна підтримка. Чекаю на підтримку SS5. Рекомендую. А забув сказати, ціна хороша)
Ім'я клієнта:
Василий Маслинков
Дуже якісний та мегакорисний модуль. Велике дякую розробникам! Все виконано на професійному рівні. Модуль коштує своїх грошей однозначно.
Всі відгуки
Наші контакти
support@cms1s.com

UA +38(098)680-8374

© CMS1S.COM Всі права захищені. Копіювання матеріалу заборонено