UA +38(098)680-8374

Категорії

У більшості доступних на ринку рішень щодо синхронізації та обміну даними між інтернет-магазинами та сімейством програм 1С:Підприємство заявлені можливості якщо не повної синхронізації даних, то принаймні значної їх частини. На практиці все далеко не так райдужно. Первинне використання найчастіше виявляється лише початком.
Багато виробничих об'єднань, натхненні позитивним досвідом автоматизації бізнесу компаній-конкурентів, хочуть отримати готове рішення без суттєвих вкладень сил, часу, грошей. Але чи можна взяти програмний продукт, впроваджений на підприємстві аналогічної галузі, і без доопрацювань та переробок використовувати його для власного документообігу? Чи буде таке рішення ефективним?
Діяльність лізингових компаній регламентується законом про лізинг, необхідно враховувати масу аспектів під час ведення обліку, мета яких – виконання всіх вимог положень з бухгалтерського обліку та податкового кодексу РФ. А якщо ще згадати концепцію зближення російських реалій з МСФЗ, то стає зрозумілим, чому в лізинговій компанії такий великий штат співробітників.
Для тих, хто досі не усвідомлює, якої ефективності можна досягти, використовуючи систему «1С: Підприємство»: у статті йдеться про те, які переваги отримав величезний концерн ЗАТ «ТрансМашХолдинг» завдяки впровадженню продуктів компанії 1С.
Всі клієнти
Наші клієнти
Відгуки клієнтів
Ім'я клієнта:
Vasiliy
Замовляв модуль синхронізації між Webasyst та 1С 8.2 КА ред. 1.1. Олег зробив усе якісно та вчасно. Модуль вартує своїх грошей. Якщо є потреба в подібному рішенні замовляйте, не пошкодуєте!
Ім'я клієнта:
Ilya Rezvih
Замовив модуль інтеграції Webasyst SS. Реалізовано весь необхідний функціонал, регулярні поновлення, професійна підтримка. Чекаю на підтримку SS5. Рекомендую. А забув сказати, ціна хороша)
Ім'я клієнта:
Василий Маслинков
Дуже якісний та мегакорисний модуль. Велике дякую розробникам! Все виконано на професійному рівні. Модуль коштує своїх грошей однозначно.
Всі відгуки
Наші контакти
support@cms1s.com

UA +38(098)680-8374

© CMS1S.COM Всі права захищені. Копіювання матеріалу заборонено