UA +38(098)680-8374

Категорії

Обробка прайсів UniPrice

1С услуги


У Вас є інтернет-магазин чи ви тільки плануєте розпочати цей бізнес?
Ви вже використовуєте 1С або хотіли б використовувати цю потужну платформу для автоматизації рутинної праці?
Ви продаєте товар прямо “зі складу постачальника” і вам потрібно надавати актуальну інформацію про ціни та наявність товару відвідувачам вашого магазину або тримати в курсі ваших менеджерів?
У вас багато постачальників з прайс-листами різного виду і формату, які потрібно обробляти? :Підприємству?

Наш програмний продукт скорочує час повноцінної обробки одного прайс-листа з декількох робочих годин до хвилин, незалежно від складності файлу. Аналіз та імпорт у 1С прайс-листів різного формату гнучко налаштовується та виконується за розкладом. Використовується вся потужність платформи 1С без втручання у роботу основної конфігурації.

Ми дійсно спрощуємо імпорт прайс-листів з Excel у 1C.

Всі клієнти
Наші клієнти
Відгуки клієнтів
Ім'я клієнта:
Vasiliy
Замовляв модуль синхронізації між Webasyst та 1С 8.2 КА ред. 1.1. Олег зробив усе якісно та вчасно. Модуль вартує своїх грошей. Якщо є потреба в подібному рішенні замовляйте, не пошкодуєте!
Ім'я клієнта:
Ilya Rezvih
Замовив модуль інтеграції Webasyst SS. Реалізовано весь необхідний функціонал, регулярні поновлення, професійна підтримка. Чекаю на підтримку SS5. Рекомендую. А забув сказати, ціна хороша)
Ім'я клієнта:
Василий Маслинков
Дуже якісний та мегакорисний модуль. Велике дякую розробникам! Все виконано на професійному рівні. Модуль коштує своїх грошей однозначно.
Всі відгуки
Наші контакти
support@cms1s.com

UA +38(098)680-8374

© CMS1S.COM Всі права захищені. Копіювання матеріалу заборонено