UA +38(098)680-8374

Категорії

OpenCart

Щоб підвищити результативність інтернет-маркетингу для власників торгових онлайн-майданчиків, наші програмісти створили унікальний продукт – ОpenСart 1С модуль. Він допоможе збільшити швидкість роботи менеджерів, підвищить кількість замовлень, що обробляються, і автоматизує багато рутинні завдання.

1С услуги


Оpencart та 1С – ефективне об'єднання двох систем

 

OpenCart - одна з готових CMS для створення віртуальних маркетів. Щоб сайт почав працювати, достатньо встановити систему керування ресурсом на вибраний хостинг. Після цього потрібно підібрати шаблон та завантажити товари у відповідні категорії. Всі! Тепер залишається лише чекати на замовлення. Крім того, CMS постійно модернізується та оновлюється.


З переваг движка OpenCart можна відзначити наступні:

 

 • відкритий доступ;
 • вся необхідна документація;
 • необмежену кількість категорій, товарів, виробників та інформаційних сторінок;
 • мультиязичність;
 • проставлення рейтингу товарів;
 • можливість додавання відгуку для товару;
 • автоматична зміна розміру зображень;
 • подібні товари;
 • система дисконтних знижок;
 • добра SEO-оптимізація;
 • резервне копіювання, звіти з продажу та журнал для автоматичного запису та зберігання помилок та збоїв.


Що стосується 1C, то запропоновані конфігурації торгової платформи сконструйовані таким чином, щоб ви могли досягти максимальної ефективності ведення бізнесу. При цьому, незважаючи на такий великий функціонал, платформа 1C не призначена для безпосередньої організації продажу. З цієї причини програмісти нашої компанії змогли створити чудове рішення для вашого інтернет-бізнесу: модуль 1C для OpenCart, що автоматизує продажі, що дозволяє вашому інтернет-магазину та платформі 1C обмінюватися даними. Налаштування 1С та інтернет-магазину OpenCart< strong>дозволяє з легкістю збільшити обсяги продажів, підвищити конверсію та в цілому покращити ефективність торгівлі в мережі.


Наші веб-майстри допоможуть вам інтегрувати 1C у двигун вашого магазину.Замовлення послуги «OpenCart синхронізація з 1C< strong>» скоротить витрати та спростить роботу з веб-ресурсом. Ваш торговий майданчик не вимагатиме розробки нового ресурсу, щоб забезпечити повноцінну автоматизацію його роботи. Достатньо звернутися до нас за допомогою - ми усунемо всі проблеми встановлення.


Тандем OpenCart та 1С – найкраще рішення для інтернет-магазину. Модуль дає змогу відстежувати кожен нюанс. Ви бачитимете, які товари були додані на сайт, їх характеристики та опції, зможете здійснювати завантаження та вивантаження товарів з OpenCart в 1С. Це далеко не всі можливості модуля.


Функціонал платформи 1C налічує безліч простих у застосуванні і таких необхідних інструментів. З їх допомогою менеджер інтернет-магазину досягне поставлених перед ним цілей у найкоротший термін, що, безумовно, підвищить продуктивність праці. Завдяки модулю менеджери зможуть швидше обробляти замовлення. Для великих магазинів цей факт грає величезну роль. Тільки у нас ви знайдете спеціалізовані та професійні послуги з налаштування модуля!

 

Якщо у вас інтернет-магазин працює на движку OpenCart, інтеграція з 1С однозначно потрібна. Спеціально розроблений нашими програмістами модуль дозволить створити на платформі 1C вітрину магазину, аналогічну OpenCart. Вам не потрібно буде наступного разу заходити в CMS, щоб виконати будь-які налаштування. Все це буде доступно в інтерфейсі 1C. Синхронізація 1С із OpenCart є чудовим рішенням, навіть якщо модуль інтегрований відразу в кілька інтернет-магазинів. Ви зможете контролювати всі рекламні кампанії, постачальників, покупців та інші елементи CRM. Єдина база – це цілком реально! Вартість 1C OpenCart може бути високою, але повірте, вже через 1-2 місяці система окупить себе в повному обсязі.

.

Всі клієнти
Наші клієнти
Відгуки клієнтів
Ім'я клієнта:
Vasiliy
Замовляв модуль синхронізації між Webasyst та 1С 8.2 КА ред. 1.1. Олег зробив усе якісно та вчасно. Модуль вартує своїх грошей. Якщо є потреба в подібному рішенні замовляйте, не пошкодуєте!
Ім'я клієнта:
Ilya Rezvih
Замовив модуль інтеграції Webasyst SS. Реалізовано весь необхідний функціонал, регулярні поновлення, професійна підтримка. Чекаю на підтримку SS5. Рекомендую. А забув сказати, ціна хороша)
Ім'я клієнта:
Василий Маслинков
Дуже якісний та мегакорисний модуль. Велике дякую розробникам! Все виконано на професійному рівні. Модуль коштує своїх грошей однозначно.
Всі відгуки
Наші контакти
support@cms1s.com

UA +38(098)680-8374

© CMS1S.COM Всі права захищені. Копіювання матеріалу заборонено