UA +38(098)680-8374

Категорії

Joomla

CMS Joomla вибирає кожен третій користувач, який створює сайти на універсальних двигунах. Цей двигун стає основою для проектів малого бізнесу, торгових онлайн-майданчиків та багато іншого. Joomla не здатна повноцінно автоматизувати роботу вашого інтернет-магазину і вимагатиме від вас постійного проведення часу на панелі управління CMS. IT-фахівцями нашої компанії вже багаторазово було здійснено успішну інтеграцію Joomla та 1С. Разом з нами ви зможете досягти максимальної ефективності віртуального маркетингу!

1С услуги


Інтеграція Joomshopping та 1С – гнучкий професійний підхід

 

На CMS Joomla побудовано мільйони сайтів: понад 50 мільйонів завантажень системи, кілька тисяч різних розширень, включаючи модулі, плагіни та шаблони. Двигун, який отримав не одну нагороду, дозволяє будувати веб-сайти та створювати потужні онлайн-програми.

 

Найважливіші переваги Joomla це:

1)      простота та зручність користування;

2)      розширюваність.

 

Joomla використовується для створення корпоративних веб-сайтів, порталів, онлайн-журналів та газет, ресурсів малого бізнесу, некомерційних проектів, шкільних порталів, а також, що найголовніше – інтернет-магазинів. Незважаючи на таку велику популярність, система має свої вади. Як і на будь-якому іншому движку, ви не зможете досягти максимальної ефективності ведення бізнесу, не використовуючи сторонні модулі.

 

Навіть не намагайтеся відшукати будь-які безкоштовні рішення для організації якісних та максимально ефективних торгових майданчиків. Зважаючи на те, що вихідний код движка відкритий, багато веб-програмістів створюють різні модулі та плагіни, але не один з них не дозволить досягти таких же результатів, як підключення 1C до Joomla! До того ж вартість цього модуля досить невисока. Витрати окупають себе дуже швидко – буквально за три-чотири тижні.

 

Переваги платформи Joomla 1С

Велика функціональність платформи 1C дозволяє досягти автоматизації ведення віртуального маркетингу. Сама по собі платформа не призначена для того, щоб вести маркетингові продажі, але успішна інтеграція Joomshopping та 1C дасть результати, які перевершать усі очікування!

 

Які переваги ви отримуєте, об'єднавши Joomla та 1C? Основну перевагу можна розглянути на прикладі завантаження великої кількості товарів у магазин. Припустимо, ви дійшли згоди з одним із постачальників, який готовий надати вам продукцію, що налічує понад 1000 позицій (і повірте, це далеко не граничне значення). Ви можете піти двома шляхами: самостійно вручну завантажити всі товари через панель керування Joomla, додаючи нові сторінки, або використовувати інтеграцію 1C Joomla. У другому випадку перед вами буде відкрито сторінку із готовою формою для заповнення. Ви змінюєте дані одного виробника на іншого, назву товару та інші атрибути, після чого натискаєте одну-єдину кнопку. Все, товар в інтернет-магазині. Для завантаження наступного продукту вам достатньо буде змінити його назву та повторити натискання кнопки. Таким чином, Joomshopping здійснює імпорт у 1С дуже швидко.

 

Наші фахівці гарантують повну синхронізацію 1C з будь-яким PHP-сайтом, що дозволить вам робити завантаження будь-якого контенту в магазин на Joomla з платформи 1C (категорії, товари тощо), автоматично викладати на веб-ресурсі готовий прайс-лист , забезпечувати автоматизоване функціонування та режим роботи платформи за розкладом. Ми пропонуємо весь спектр послуг з налаштування Joomshopping та 1C та усунення всіх проблем установки, з якими ви можете зіткнутися, якщо вирішите зайнятися цією справою самостійно. Крім того, 1C-програмісти нашої компанії розширять функціонал модуля 1C для Joomla під індивідуальні вимоги замовника!

Всі клієнти
Наші клієнти
Відгуки клієнтів
Ім'я клієнта:
Vasiliy
Замовляв модуль синхронізації між Webasyst та 1С 8.2 КА ред. 1.1. Олег зробив усе якісно та вчасно. Модуль вартує своїх грошей. Якщо є потреба в подібному рішенні замовляйте, не пошкодуєте!
Ім'я клієнта:
Ilya Rezvih
Замовив модуль інтеграції Webasyst SS. Реалізовано весь необхідний функціонал, регулярні поновлення, професійна підтримка. Чекаю на підтримку SS5. Рекомендую. А забув сказати, ціна хороша)
Ім'я клієнта:
Василий Маслинков
Дуже якісний та мегакорисний модуль. Велике дякую розробникам! Все виконано на професійному рівні. Модуль коштує своїх грошей однозначно.
Всі відгуки
Наші контакти
support@cms1s.com

UA +38(098)680-8374

© CMS1S.COM Всі права захищені. Копіювання матеріалу заборонено