UA +38(098)680-8374

Категории

Про компанію

Наша команда

Наша команда складається переважно з BAS/1С-програмістів та консультантів-аналітиків, тобто ми вирішуємо будь-які питання щодо розробки та налаштування цих облікових платформ.

Також ми співпрацюємо з партнерами по веб-напрямку.

Впроваджуючи модулі обміну даними інтернет-магазину або інші продукти (звіти, обробки, підсистеми), нашим клієнтам ми не просто продаємо доопрацювання типової конфігурації, але й допомагаємо з її впровадженням, а також вирішенням супутніх поточних питань, пов'язаних з доопрацюванням бази 1с замовників як такої. .

Великим плюсом впровадження синхронізації з нашою допомогою вважаємо можливість індивідуального налаштування та доопрацювання модуля обміну даними під Ваші потреби з огляду на особливості доробок конкретного інтернет-магазину замовника.

Багато наших замовників залишаються надалі постійними клієнтами з доопрацювання та впровадження основної типової конфігурації, і ми вдячні їм за високу довіру.

Наш офіс розташований у центрі Харкова (Україна), вул. Різдвʼяна 29Б, оф. 718, тож за бажанням можемо домовитися про зустріч.


Все клиенты
Наши клиенты
Отзывы клиентов
Имя клиента:
Vasiliy
Заказывал модуль синхронизации между Webasyst и 1С 8.2 КА ред. 1.1. Олег сделал все качественно и в срок. Модуль стоит своих денег. Если есть потребность в подобном решении заказывайте, не пожалеете!!!
Имя клиента:
Илья Резвых
Заказал модуль интеграции Webasyst SS. Реализован весь необходимый функционал, регулярные обновления, профессиональная поддержка. Жду поддержку SS5. Рекомендую. А забыл сказать, цена хорошая)
Имя клиента:
Василий Маслинков
Очень качественный и мегаполезный модуль. Огромное спасибо разработчикам! Все выполнено на профессиональном уровне. Модуль стоит своих денег однозначно.
Все отзывы
Наши контакты
support@cms1s.com

UA +38(098)680-8374

© CMS1S.COM Все права защищены. Копирование материала запрещено